SK Slavia Praha navštívila Hostomice

Po získání titulu přeborníka okresu Beroun jsme naši vele úspěšnou sezonu 2017/2018 zakončili dne 9.6 na našem místním hřišti v Hostomicích tradiční dokopnou. Naši trenéři si na nás připravili překvapení v podobě přátelského utkaní s děvčaty z klubu SK Slavia Praha. Oba týmy postavily do utkání dvě družstva a tudíž se na 2 hřištích pohybovala celkem 4 mužstva. Zápasy byly vyrovnané, děvčata ze Slavie nám ukázala krásné držení míče, techniku a skvělý pohyb. My jsme ovšem taky nezaostávali a byly jsme rovnocenným soupeřem. Výsledky nejsou až tak důležité, ale zaznamenali jsme několik výher.
Po konci utkání předali naši hráči každé z malých slávistek pamětní hrníček z naší dokopné. Poté už následovala zábava v podobě připravených soutěží, kterých se zúčastnila celkem 4 mužstva. Soutěžilo se v disciplínách biatlon, kop na dálku, fotbalový curling a zakončení na branku. Vítězem se stalo domácí mužstvo starších. Děvčata z SK Slavia Praha byla z naší dokopné přímo nadšená a věříme, že naše spolupráce s nimi bude i nadále pokračovat. Po ukončení soutěží došlo na vyhlášení, kdy si všechny týmy přebraly odměny v podobě sladkostí a dětských šampaňských. Obdarovali jsme i drobnými dary naše trenéry za jejich pevné nervy při práci s námi.

Poté již probíhala volná zábava všech zúčastněných. Na konci jsme si ještě naposledy v této sezoně zakřičeli naše oblíbené cigy caga a poděkovali jsme našim rodičům a fanouškům naší děkovačkou. A teď vzhůru do kategorie starší přípravky!