Aktivity fotbalových přípravek v měsíci duben – květen

Mladší přípravka SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice

K prvnímu jarnímu turnaji jsme odjížděli dne 28.4. do obce Broumy. Turnaj jsme začali výhrou nad týmem Drozdova 3:0 (Kropáč 2x, Hadraba). Celý zápas jsme byli lepší a až na jednu šanci jsme soupeři nic nedovolili. Za zmínku stojí zejména krásný druhý a třetí gól, které byly jako z fotbalové abecedy. Druhý gól padl z rohového kopu, když centr zužitkoval přímo z voleje Ondra Kropáč. Třetí branku vsítil Standa Hadraba krásnou střelou, která skončila přímo v pravém rohu soupeřovy branky. V dalším utkání na nás čekal tým Hořovicka. Zápas byl lehce nervózní a hned na začátku jsme prohrávali o jednu branku. Nakonec jsme utkání otočili v náš prospěch a vyhráli 4:2 (Kropáč 2x, Hadraba, Frajtág). V celkově třetím utkání turnaje jsme narazili na našeho souseda, tým Neumětel. V utkání jsme brzy jasně vedli 3:0 po brankách 2x Frajtága a Kropáče. Bohužel po chybách v naší obraně jsme soupeři dovolili snížit na rozdíl jediné branky. Nakonec jsme ale vítězství uhájili těsným rozdílem a slavili výhru 3:2. V posledním utkání na nás čekal domácí tým Broum. Zápas jsme opanovali naprosto jednoznačně 9:0 (Kropáč 4x, Toth 3x, Báchor 2x). Na turnaji jsme obsadili 1. místo bez ztráty jediného bodu při skóre 22:4. Nejlepší střelec turnaje byl s 9 brankami útočník našeho týmu Ondra Kropáč.

Konečné pořadí turnaj Broumy:

 1. SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice
 2. TJ Drozdov
 3. SK Horymír Neumětely
 4. SK Hořovicko
 5. TJ Broumy

Foto horní řada zleva: M. Balík (vedoucí mužstva), R. Hadraba, A. Kropáč (trenéři)
Prostřední řada zleva: M. Frajtág, M. Sůrová, P. Mikitinec a O. Kropáč
Dolní řada zleva: L. Toth, M. Báchor, S. Hadraba a R. Toť (ležící)

V dalším turnaji jsme zajižděli 5.5 na půdu našeho souseda do Neumětel. Také tam jsme nepoznali hořkost porážky a po výhrách nad Drozdovem 6:1 (Kropáč 2x, Toth 2x, Frajtág a Báchor), Hořovickem v poměru 2:1 (Kropáč 2x), nad domácími Neumětely také 2:1 (Kropáč 2x) a nad soupeřem z Broum jasně 9:0 (Kropáč 3x, Hadraba 3x, Báchor 2x a Frajtág) jsme jasně zvítězili a umístnili se na 1.místě.

Konečné pořadí turnaj Neumětely:

 1. SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice
 2. SK Hořovicko
 3. SK Horymír Neumětely
 4. TJ Drozdov
 5. TJ Broumy

V pořadí třetí jarní mistrovský turnaj nás čekal 12.5 na našem domácím hřišti v Hostomicích. Mužstvo opět neztratilo ani jeden bod a vybojovalo všechny zápasy vítězně. Zvítězilo nad Drozdovem 4:3 (Kropáč, Hadraba, Mikitinec, Frajtág), Hořovickem 3:0 (Báchor 2x, Frajtág), Neumětely 5:3 ( Kropáč 2x, Frajtág, Toth) a Broumy 3:1 (Kropáč 2x, Báchor).

Konečné pořadí turnaj Hostomice:

 1. SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice
 2. SK Horymír Neumětely
 3. SK Hořovicko
 4. TJ Drozdov
 5. TJ Broumy

Starší přípravka SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice

15.4. zahájila starší přípravka Hostomice/Lochovice soutěžní turnajovou sezonu, na hřišti na Felbabce.Většina z pěti našich soupeřů, byla herně na stejné úrovni jako náš tým, tudíž o výsledku rozhodovalo většinou pár drobných chyb. Obsadili jsme velice pěkné druhé místo. Výsledky: Host/Loch – Rpety 6:0 (Horník 4x, Černý, Puchmajerová), Host/Loch – Všeradice 1:3 (Parkán), Host/Loch – Felbabka 3:1 (Horník 2x, Hnízdil), Host/ Loch – Neumětely 3:1 (Horník 2x, Hnízdil) a Host/Loch – Zdice 0:0.

Konečné pořadí turnaj Felbabka:

 1. Všeradice
 2. Host/Loch
 3. Neumětely
 4. Zdice
 5. Felbabka
 6. Rpety

Druhý soutěžní turnaj se konal na hřišti ve Všeradicích. Po opět vyrovnaných zápasech se naše přípravka v tomto turnaji umístila bohužel na pátém místě, i když jen o bod, který nám chyběl, abychom dosáhli na místo třetí. Výsledky:
Host/Loch – Rpety 8:1 (Horník 3, Hnízdil 2, Dalešický, Černý, Parkán), Host/Loch – Všeradice 3:2 (Horník 2, Černý), Host/Loch – Felbabka 2:4 (Černý, Dalešický), Host/Loch – Neumětely 1:2 (Hnízdil) a Host/Loch – Zdice 0:4.

Konečné pořadí Všeradice:

 1. Zdice
 2. Neumětely
 3. Všeradice
 4. Felbabka
 5. Host/Loch
 6. Rpety

V pořadí třetí soutěžní turnaj nás čekal na hřišti v Neumětelích. V turnaji jsme dosáhli 3 výher, ale bohužel 2 zbývající prohry nás stály lepší umístnění a my jsme skončili na celkovém 4.místě. Výsledky: Host/Loch – Rpety 6:1 (Puchmajerová 3x, Černý 2x, Bastl)), Host/Loch – Všeradice 1:4 (Puchmajerová), Host/Loch – Felbabka 3:2 (Hornílk 2x, Černý), Host/Loch – Neumětely 2:5 (Puchmajerová, Rajdl) a Host/Loch – Zdice 1:0 (Puchmajerová)

Konečné pořadí Neumětely:

 1. Zdice A
 2. Neumětely
 3. Všeradice A
 4. Felbabka
 5. Host/Loch
 6. Rpety

Čtvrtý turnaj jsme odehráli 13.5. na domácím hřišti v Hostomicích. Do brány ve čtyřech zápasech nastoupil uzdravený Mára Nečas, který nás svým výkonem podržel, když ve čtyřech utkáních inkasoval pouhé čtyři branky. Na tomto domácím turnaji jsme naše soupeře potrápili zatím nejvíce, snad nám bude v příštích turnajích přát i trošičku štěstíčko. Celý tým hral bojovný fotbal a i když nám to stačilo opět jen na čtvrté místo, měli jsme my trenéři z podaných výkonů radost. Snad mohu mluvit i za diváky, kterých bylo nepočítaně, ne jen z Hostomic, kterým děkuji pěknou fotbalovou atmosféru. Také děkujeme všem rozhodčím, kteří nám pomohli při řízení všech utkaní. VýsledkyHost/Loch – Rpety 6:0 (Horník 2x, Dalešický, Puchmajerová, Parkán, Černý), Host/Loch – Všeradice 1:1 (Horník), Host/Loch – Felbabka 1:1 (Horník), Host/Loch – Neumětely 3:1 (Černý 2x, Horník) a Host/Loch – Zdice 0:1

Konečné pořadí Hostomice:

 1. Všeradice A
 2. Felbabka
 3. Zdice A
 4. Host/Loch
 5. Neumětely
 6. Rpety