Aktivity fotbalových přípravek v měsíci duben

Mladší přípravka SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice

Dne 7.4.2018 jsme v Českém Brodu na Kolínsku absolvovali poslední přípravný turnaj. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů, z nichž ani s jedním jsme se v minulosti nesetkali, tudíž pro nás byli zcela noví a neznámí. V prvním utkání nás čekal tým Futsal Dobřichovice. V utkání jsme předvedli několik hezkých kombinací a po zásluze zvítězili vysokým rozdílem 7:1 (3x Kropáč, 3x Báchor, 1x Hadraba). V dalším utkání jsme narazili na družstvo AFK Pečky. Zápas byl více než vyrovnaný, ze začátku se nám podařily vstřelit dvě krásné branky, ale soupeř se nevzdal a po chvilce snížil na rozdíl jediné branky. Ke konci se hra přelévala od jedné brány ke druhé, a my jsme trochu se štěstím ubránili těsnou výhru 2:1 (Tóth, Báchor). Ve třetím utkání turnaje jsme deklasovali domácí celek Českého Brodu – ročník 2010 celkem jasně 8:2 (2 x Kropáč, 2x Frajtág, 2x Báchor, 1x Mikitinec a 1x Tóth). V utkání se projevil věkový rozdíl našeho soupeře. V dalším utkání jsme podali nejhorší výkon na turnaji a po zásluze prohráli s fotbalovou akademií AZ Praha 3:6 (2x Frajtág, 1x Tóth). Začátek zápasu jsme absolutně prospali a po pár minutách prohrávali již 0:3. Poté jsme hru sice vyrovnali, ale soupeř nám již nedovolil skóre vyrovnat. Nutno podotknout, že zvítězil zcela zaslouženě. V posledním zápase byl naším soupeřem domácí tým Českého Brodu – ročník 2009. Již od začátku jsme prohrávali po selhání naší obrany. Zbytek zápasu se odehrával ve stylu dobývání soupeřovy branky a galakoncertu zahozených šancí naším týmem. Na soupeřově brankáři si postupně vylámali zuby snad všichni naši hráči. Rozhodnutí přinesla až poslední minuta, kdy jsme vedení strhli na svou stranu po proměněné penaltě a zúročili místy až drtivý tlak. Nakonec jsme tedy zaslouženě zvítězili 2:1 (Tóth, Kropáč). Na turnaji jsme se umístili na konečném krásném 2. místě s celkovým skóre 22:11. Tento turnaj byl pro nás poslední přípravou před jarními boji, kdy budeme usilovat o titul přeborníka Berounského okresu. Po podzimních výsledcích jsme se probojovali do jedné ze dvou semifinálových skupin. Do finálového turnaje postupují vždy první 3 celky ze semifinálových skupin. Termíny našich jarních turnajů naleznete níže.

Přijďte nás na turnaje povzbudit, budeme se na Vás těšit !


Konečné pořadí turnaj Český Brod:

 1. FA AZ Praha
 2. SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice
 3. Futsal Dobřichovice
 4. AFK Pečky
 5. Český Brod 2009
 6. Český Brod 2010

Jarní turnaje:

 • 28.4 Broumy
 • 5.5 Neumětely
 • 12.5 Hostomice
 • 19.5 Drozdov
 • 26.5 Hořovicko
 • 2.6 nebo 3.6 FINÁLE
  (místo zatím není určené)

Foto horní řada zleva: M. Báchor, P. Mikitinec, S. Hadraba, A. Kropáč (trenér), L. Tóth, R. Hadraba (trenér), M. Frajtág a M. Súrová
Dolní řada zleva: R. Toť (ležící) a O. Kropáč (klečící)

Starší přípravka SK Hostomice

Dne 18.3.2018 se naše starší přípravka SK Hostomice zúčastnila halového turnaje v Černošicích. Turnaj byl obsazen velmi kvalitními týmy: FK Všeradice 1932, Sokol Králův Dvůr, Union Cerhovice, SK Čechoslovan D. Jirčany, TJ Viktoria Vestec, FK Slovan Kladno, FK Meteor Praha, a náš tým SK Hostomice. Naši základní skupinu tvořily týmy Cerhovic, Slovan Kladno a Meteor Praha. V prvním utkání proti soupeři z Cerhovic jsme po gólu Martina Sůry a velice vyrovnaném zápasu uhráli cennou remízu 1:1. Druhý zápas proti Meteoru jsme měli velice pěkně rozehraný a po gólu Terky Palivcové šel náš tým do vedení 1:0. Soupeře však náš gól nezlomil a po několika minutách srovnal na 1:1. Když po krátké době přidali hráči Meteoru další trefu do naší sítě a do konce zbývalo pár desítek vteřin, bylo o zápasu rozhodnuto a my si připsali 0 bodů po porážce 2:1. Ve třetím klání proti nám nastoupili hráči Slovanu Kladna. Jasně lepší soupeř nás celý zápas přehrával a svou výhrou 7:0 nás přesvědčil, že se máme ještě co učit. I taková zkušenost je dobrá.
S jedním bodem jsme se umístili na čtvrtém místě ve skupině a čekal nás zápas s týmem Sokola Králův Dvůr o to, zda budeme hrát o páté a šesté nebo sedmé a osmé místo. Po prohře 2:1 (J.Černý) nás čekal závěrečný souboj s celkem D. Jirčan o sedmé místo. Zápas skončil v základní hrací době nerozhodně 0:0, následoval tedy penaltový rozstřel, ve kterém nás podržel brankář Marek Nečas, když za svá záda nepustil ani jedinou střelu. A protože naše Terka Puchmajerová naopak jako jediná prostřelila soupeřova gólmana, vyhráli jsme zápas 1:0 na penalty a obsadili konečné sedmé místo.


Konečné pořadí turnaj Černošice:

 1. Slovan Kladno
 2. Union Cerhovice
 3. TJ Viktorie Vestec
 4. FK Všeradice 1932
 5. Sokol Králův Dvůr
 6. Meteor Praha
 7. FK Hostomice
 8. SK Čechoslovan Jirčany

Foto horní řada zleva: T. Palivcová, T. Puchmajerová, M. Sůra, D. Horník (trenér), J. Černý, J. Parkán a J. Hnízdil
Ležící zleva: J. Bastl a Marek Nečas, chybí Michal Nečas (trenér)

První venkovní turnaj v roce 2018 absolvoval náš tým staší přípravky na umělém povrchu v Zámeckém dvoře ve Všeradicích dne 25.3.2018. Turnaje se účastnilo osm týmů: FK Všeradice 1932, FK Králův Dvůr, Cembrit Beroun, FK Hořovicko, Sokol Stodůlky, Sokol Králův Dvůr, MFK Dobříš a SK Hostomice. Naše základní skupina byla obsazena týmy Cembrit Beroun, Dobříš a Hořovicko. V prvním zápase jsme podlehli týmu MFK Dobříš 2:3 (M.Horník, T.Puchmajerová). Ve druhém utkání jsme bohužel znovu prohráli, tentokrát 0:2 s FK Hořovicko.
Třetí souboj proti Cembritu Beroun vyšel vítězně v náš prospěch 2:1 (M.Horník, J.Černý) a tato výhra pro nás znamenala třetí místo ve skupině. Všechny zápasy byly velice vyrovnané.
V zápase o to, zda získáme páté-šesté, nebo sedmé-osmé místo, jsme soupeřili s domácím celkem Všeradic. Po konci hrací doby byl stav nerozhodný 0:0 a na řadu přišly penalty, v nichž měl soupeř lepší nervy, a zvítězil 4:3. Na nás tedy čekal boj o sedmé-osmé místo proti Sokolu Králův Dvůr, ve kterém jsme sice měli více ze hry, ale fotbal se hraje na góly, a konečné skore hovořilo 2:1 (T.Palivcová) ve prospěch soupeře. I když jsme na turnaji obsadili bohužel poslední místo, byly výkony našeho týmu nejlepší ze všech přípravných turnajů zimní sezony a za to patří hráčům a hráčkám velký dík.


Konečné pořadí turnaj Všeradice:

 1. FK Hořovicko
 2. MFK Dobříš
 3. FK Králův Dvůr
 4. Sokol Stodůlky
 5. Cembrit Beroun
 6. FK Všeradice 1932
 7. Sokol Králův Dvůr
 8. FK Hostomice

Foto horní řada zleva: M. Rajdl, J. Černý, D. Horník (trenér), M. Sůra, Michal Nečas (trenér), J. Parkán, Marek Nečas
dolní řada zleva: T. Palivcová, M. Horník, T. Puchmajerová a J. Bastl (ležící)


Pokud nás budete chtít přijít podpořit a povzbudit, pak naše soutěžní turnaje hrajeme 15.4 na Felbabce, 29.4. ve Všeradicích, 6.5. v Neumětelích, 13.5. v Hostomicích, 20.5. ve Zdicích a 27.5. ve Rpetech, vždy v neděli od 10ti hodin. Budeme se Vás těšit !